Pakalpojumi

BIOSTAR sejas kopšanas procedūras

Savās procedūrās izmantojam Bio-Star kosmētiku un aparatūru. Bio-Star ir profesionāls bioloģiski aktīvu vielu komplekss, kuru ar jonoforēzes palīdzību var ievadīt cilvēku ādas dziļākajos slāņos. Šobrīd produktu klāstā ir 5 pamatprodukti: dienas un nakts krēms, detox serums vai attīrošs serums, hialuronskābes serums un serums ķermenim, kā arī 2 skaistumkopšanas ierīces sejai, dekoltē un acu zonai. Visi šie produkti tiek ražoti polarizēti, lai maksimāli labi veiktu šo uzdevumu. Skaistumkopšanas ierīču funkcijas: jonoforēze, radiofrekvence un miostimulācija. Produkts ir lietojams gan skaistumkopšanas salonos, gan mājas apstākļos.

Fizioterapija

Fizioterapijas pakalpojumi ir efektīvs veids, kā ārstēt daudzas veselības problēmas, jo tie var uzlabot kustības, mazināt sāpes, celt dzīves kvalitāti un atgriezties aktīvā apritē.

Skaistuma injekcijas

Lielisks veids kā papildināt un veicināt esošo skaistumu. Injekcijās tiek izmantoti Eiropā sertificēti produkti, kas uzlabos ādas turgoru, paaugstinās tā mitruma līmeni, stimulēs kolagēna un elastīna sintēzi, veicinās augšanas faktoru iesaisti nozīmīgos bioķīmiskos procesos, veicinās fibrīna darbības pilnveidi, noturēs šūnas bioloģiskās matricas izturību un daudz citu pozitīvo efektu, ko sīkāk jums izstāstīs speciālists un piemēros pareizāko preperātu.

Manikīrs

Labs manikīrs var palīdzēt no nagu gultnes noņemt atmirušo ādu, jo tas var izraisīt nagu plaisāšanu un lūšanu. Tas palīdz aizsargāties no kaitīgām vielām, piemēram, acetona, kas atrodas nagu lakas noņēmējā. Manikīrs vienmēr piešķir nagiem veselīgu izskatu un spīdumu.

Pedikīrs

Ir daudz iemeslu, kāpēc kāju nagu veselībai vajadzīgs labs pedikīrs.

Masāža

Masāža ir ķermeņa pieskārienu māksla, ko izmanto tāpēc, lai mazinātu stresu, sāpes un muskuļu saspringumu. Tā var arī uzlabot asinsriti, atbrīvot no nervu sistēmas saspringuma un uzlabot vispārējo pašsajūtu. Ir daudz dažādu masāžas veidu, un katram savas priekšrocības.
Daži populārākie masāžas veidi:

Podologa pakalpojumi

Podologi ir veselības aprūpes speciālisti, kas specializējas pēdu kopšanā un ārstēšanā. Šīs procedūras ir nepieciešamas jebkurā vecumā, lai diagnosticētu un ārstētu pēdu problēmas.
Podologs palīdz dažādās situācijās, tostarp tad, ja ir:

Permanentais meikaps

Permanentais meikaps ir laba izvēle tām sievietēm, kuras vēlas labi izskatīties katru dienu, netērējot daudz laika un pūļu. Tas ir laba izvēle arī tām sievietēm, kurām grūti izveidot perfektas uzacis vai acu līnijas
Ir dažādas permanentā grima procedūras, un izvēle atkarīga no vēlamā izskata.

Skropstu kopšana

Ir daudzi iemesli, kāpēc svarīgi kopt skropstas. Ja Tu meklē veidu, kā uzlabot skropstu izskatu un veselību, salons Inlux ir lieliska iespēja.

Vaksācija

Vaksācija ir populārs veids, kā nevēlamo apmatojumu noņemt no dažādām ķermeņa daļām: rokām, kājām, padusēm un bikini zonas. Iespējama arī pilna ķermeņa vaksācija.

Vakuuma procedūras

Vakuuma procedūras ir terapijas veids, ko izmanto dažādu ādas problēmu ārstēšanai un vispārējās veselības uzlabošanai. Tās var veicināt asinsriti un limfas plūsmu, bet tas savukārt uzlabo ādas veselību un izskatu. Procedūras var mazināt sāpes, tūsku un iekaisumu, uzlabot ādas toni un elastību. Vakuuma masāža tiek izmantota arī tam, lai ārstētu celulītu un uzlabotu ķermeņa kontūras.

Pirts

Pirti var izmantot arī kā ārstēšanu dažādās veselības problēmās, piemēram, pret artrītu, podagru, psoriāzi, aknu un nieru slimībām, sirds slimībām, diabētu un onkoloģisku saslimšanu. Pirti var apmeklēt jebkurš neatkarīgi no vecuma, dzimuma vai veselības stāvokļa. Tomēr, ja Tev ir kādas īpašas veselības problēmas, pirms tam konsultējies ar ārstu!
Pirts rituāli ir veselībai nozīmīgi vairāku iemeslu dēļ, jo tie var palīdzēt:
Pirts procedūras:

SPA

SPA (Sanus Per Aquam jeb Veselība caur ūdeni) ir vārds, kas parasti saistās ar veselības un skaistumkopšanas pakalpojumiem, kuri piedāvā relaksāciju, ķermeņa aprūpi un emocionālu atvieglojumu.
Procedūras:
Nāc ciemos un aizmirsti par rūpēm un stresu!

Uztura speciālists

Uztura speciālists var izveidot personalizētu uztura plānu, kas palīdz sasniegt veselīgas svara zaudēšanas mērķus. Sabalansēts uzturs vairo enerģiju, palīdz kontrolēt svaru un uzlabot veselību. Svarīgi, ka uztura speciālists var iemācīt, kā izvēlēties vērtīgus produktus, pagatavot veselīgus ēdienus un kontrolēti remdēt apetīti. Mēs sniedzam atbalstu un motivāciju.